Geoblog.pl    szpiinka    Podróże    Chiny    Kunming - miasto

Kunming - miasto

Chiny
Chiny, Kunming

Miasto ogladam z rejomow dworca kolejowego i promienia ok 500m od niego. To co widze nie robi na mnie dobrego wrazenia. Jest "zadzumione"... ludzie w twarzach maja cos co sprawia, ze nie czuje do nich sympatii. Maluje sie na nich mieszanka, biedy, cwaniactwa i przetrawionej brudem duszy...
Kupujemy bilety na 20ta na autobus do Lijiang, patrzac uwaznie na wlasne rzeczy. Ciagle ktos sie kolo nas kreci. Ogolnie nieprzyjazny klimat. (Wyjatkiem jest sympatyczna ekipa knajpki, w ktorej jemy obiad - bardzo kontaktowi, ciekawi, i nie uciekaja na pytanie "Do you speak english"?).
Idziem na obiad a pozniej wbijamy sie do kafejki internetowej na kilka godzin. nadrabiamy zaleglosci w pisaniu.

Koszty:

• obiad
    rozmiar: 1,24 MB  |  dodano 2 lata temu

Rodzinka
Rodzinka - 2009-05-15 18:32
Zdjecia b. ladne- ciekawy krajobraz, zabudowa, ale szczegolnie podobaja mi sie fotografie ludzi.Myslalam ze mam dlugie wlosy,tymczasem okazuje sie ze dlugo nie uda mi sie dogonic Chinek. A jak komorka, czy juz sprawna? Calujemy

szpiinka
szpiinka - 2009-05-16 07:41
Niestety nie, zostala doladowana przez uczynna chinke z hostelu...niestety dziala tylko w jedna strone - ja moge dzwonic ale nik sie do mnie dodzwonic nie moze.... jeszce cos bedziemy probowac z tym zrobic.

Zasoby: 85 wpisów85 82 komentarze82 842 zdjęcia842 4 pliki multimedialne4

06.02.2010 - 09.02.2010